Понеділок, 15 Серпня, 2022

Правила використання матеріалів на сайті porohobot.net

1. Будь-яке використання матеріалів сайту porohobot.net допускається на обумовлених нижче умовах. Під використанням розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, переробка й інші способи, передбачені чинним законодавством України.

2. Якщо ви хочете використовувати будь-які матеріали нашого сайту, це можна зробити тільки за умов згадування прямого посилання на певний адресу матеріалу на porohobot.net. Посилання є обов’язковою умовою, не залежно від кількості інформації, яку ви використовували, в повному об’єм або частково.

3. Використовувати фотографії та картинки дозволяється тільки за умови посилання на джерело porohobot.net. Якщо на фотографії або картинці вказана певна інформація або ВОТЕРМАРК нашого сайту, збереження цих даних при використанні їх в особистих цілях є обов’язковою умовою.

4. Адміністрація має право в будь-який час вносити зміни в ці умови. Зміни вступають в силу з моменту опублікування нової редакції на elicent.com.ua.

5. Порушення даних правил буде розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності та права на інформацію, які захищені законом України.

.