ВIДЕО

«Слуги» займаються гречкосійством. Рік тому це висміював «Квартал 95» у ролику

Те, що ще рік тому перед парламентськими виборами висміювала «Студія «Квартал 95», зараз робить партія президента Володимира Зеленського «Слуга народу».

Джерело: Gazeta.UA

Порівняльне відео минулорічного ролику з теперішньою реальністю опублікував рух «Чесно».

«За 5 днів до парламентських виборів-2019 «Студія Квартал 95» випустила відео, у якому актор серіалу «Слуга народу» висміював гречкосійство та закликав скасувати мажоритарну виборчу систему. Мажоритарка була скасована.

Але чи змогли кандидати «Слуги народу» на місцевих виборах рік потому відмовитись від гречкосійства та не перетворитися у тих, кого висміювали актори однойменного серіалу?», — запитує рух і наводить факти агітації із продуктами харчування від «слуг».

«І це все завдяки вам, дурні», — каже у кінці ролику актор Станіслав Боклан.

"Слуга народу": гречкосійтсво на екрані та в реальності

🎥 Слуга народу: кіно vs реальністьЗа 5 днів до парламентських виборів-2019, "Студія Квартал 95" випустила відео, у якому актор серіалу "Слуга народу" висміював гречкосійство та закликав скасувати мажоритарну виборчу систему.Мажоритарка була скасована.Але чи змогли кандидати "Слуги народу" на місцевих виборах рік потому відмовитись від гречкосійства та не перетворитися у тих, кого висміювали актори однойменного серіалу?

Опубликовано Рух ЧЕСНО Вторник, 20 октября 2020 г.

Кнопка «Наверх»