ВIДЕО

«Наді просто нас*ати на те, що тут вбивали людей» — Дорофеєва отримала жорстку критику

Колишня учасниця гурту «Время и Стекло» Надя Дорофеєва отримала жорстку критику за кліп, де вона танцює на мості над Алеєю Героїв Небесної Сотні, де вбивали учасників Революції гідності і де вшановують їхню пам’ять.

Джерело: Gazeta.UA

Кліп Дорофеєва опублікувала днями, перед 7-ю річницею другого Майдану.

«По всій країні не знайшлося іншого місця, щоб зняти кліп, в якому вона танцює саме там, де вбивали людей, — каже громадський діяч Сергій Стерненко, який присвятив цьому блог. — Я спочатку подумав «Може це така випадковість?».

Але пригадав, як Дорофеєва гастролювала в Росії, коли тривала війна. Пригадав, як вона відмовилась сказати, що Росія на нас напала. Як нещодавно вона виступала на концерті до весілля пасинка Медведчука. І тоді все стає на свої місця.

Це не просто так. Думаю, що Надія Дорофеєва цілком усвідомлено залізла на цю браму і там знімала кліп на свою попсову пісню та танцювала. Бо їй дуже весело. Наді просто нас*ати на те, що тут вбивали людей. Їй нас*ати на те, що Небесна сотня гинула саме тут.

Ти, Надя — паскуда. Якщо тобі наплювати на тих людей, завдяки яким ти можеш жити у вільній, демократичній, незалежній країні і знімати свої кліпи».

«Хороша заявочка на початок кар’єри «ані лорак», — пише Facebook-сторінка «Рагу.лі»

Фантастично, наскільки активно у нас ломляться "творити культуру" ті, хто геть дупля не відбиває в українських…

Опубликовано Рагу.лі Суббота, 21 ноября 2020 г.

Кнопка «Наверх»