ВIДЕО

Льотчики ЗСУ закликають не використовувати трагедію з Ан-26 як привід для маніпуляцій. ВIДЕО

Військовослужбовці Повітряних сил Збройних сил України просять політиків, блогерів і ЗМІ «обійтися без домислів і маніпуляцій», не використовувати жахливу трагедію під Чугуєвом у власних інтересах і дочекатися офіційних результатів розслідування.

Джерело: Цензор.НЕТ

«Я — військовий льотчик першого класу. Брав участь у розслідуванні двох катастроф, де загинули мої друзі. Але я ніколи не втручався в розслідування і не звинувачував нікого, поки комісія не ухвалить відповідне рішення. Будь ласка, кожен на своєму місці розкажіть, що ви зробили для того, щоб цього не сталося … Ця трагедія не оминула й нашу частину. Серед загиблих — син нашого військовослужбовця», — зазначив військовослужбовець 7-ї бригади тактичної авіації.

Військовослужбовець 456-ї бригади транспортної авіації підкреслив, що важко чути в такий складний для Повітряних сил момент, як деякі політики і так звані експерти дозволяють собі необґрунтовані звинувачення на адресу військових-авіаторів.

ЧИТАЦТЕ ТАКОЖ: «Коли хоч раз «зіграв» членом на роялі, цей образ лишиться з тобою назавжди»

«Свобода слова — це безумовна цінність будь-якого суспільства, але дуже погано, коли окремі посадові особи дозволяють собі заробляти політичні дивіденди буквально на крові наших товаришів по службі», — додав льотчик 456-ї бригади тактичної авіації.

Військовослужбовці закликають всіх дотримуватися коректності та дочекатися завершення роботи державної комісії.

«Тільки компетентні люди вміють компетентно поводитися», — підсумували в ЗСУ.

Кнопка «Наверх»