ВIДЕО

Юрченко повернувся в Раду і побився з Леросом. Відео

Народний депутат Олександр Юрченко, який був виключений із фракції «Слуга народу» і раніше перебував під домашнім арештом, повернувся до роботи в Раді й вступив у перепалку з так само виключеним із СН Гео Леросом.

Зокрема, він прийшов на засідання парламенту 5 листопада. Як передає ASPI news, під будівлею ВРУ між ним і колегою-парламентарем виник словесний конфлікт, який згодом переріс у бійку (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Джерело: OBOZREVATEL

Як відомо, напередодні з підозрюваного в корупції Юрченка зняли електронний браслет. Біля входу в будівлю Ради він роздавав журналістам коментарі про відкрите щодо нього кримінальне провадження.

«Ніякі гроші я не брав. Щоб ви розуміли, я це доведу. Я не Деу Ланос, щоб поширювати… Ну як його там – Деу Ланос, Гео Лерос. А ви знаєте, як його звати насправді?» – говорив Юрченко.

За збігом обставин, у цей момент до нього підійшов нардеп Гео Лерос, який «обійняв» його за шию і зі словами «Іди сюди…» спробував потягти до себе.

«Ти не чіпай мене, будь ласка, шановний. На відміну від цієї людини, я не порушую законодавство і не розголошую таємницю слідства. Ви бачите, як ця людина поводиться. Мені неприємно, що до мене хтось підходить, чіпає», – відповів Юрченко.

Зауважимо, що перепалку виключених із СН нардепів прокоментувала депутатка з фракції «Європейська солідарність» Вікторія Сюмар.

«У Раді пристрасті не згасають. У кулуарах сумновідомий депутат Юрченко побився з Гео Леросом… Юрченко вважає, що саме Лерос зашкодив його репутації, а не «переговори про хабар у 40 млн»… Історія з Юрченком – це яскравий приклад реальної «антикорупційної політики» чинної влади», – написала вона у Facebook.

Пізніше стало відомо, що майже одразу ж після словесного конфлікту між парламентарями перед будівлею ВРУ Гео Лерос напав на колегу Олександра Юрченка в коридорі Ради – нібито повалив на підлогу і побив ногами. Внаслідок другий змушений був викликати правоохоронців.

Кнопка «Наверх»