УКРАЇНА

Зростає кількість українців, які не схвалюють дії Зе

38% опитаних українців схвалюють дії та заяви президента Володимира Зеленського, тоді як 45% — не схвалюють.

Джерело: Gazeta.UA

Про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного з 20 по 23 червня, передає Українська правда.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Адвокат Порошенка заявив, що Венедіктова підробила постанову з помилками

«Оцінюючи дії органів влади в травні-червні цього року, 38% відповіли, що схвалюють дії та заяви президента Зеленського (в травні – 47%); 45% — не схвалюють (в травні – 37%). Різниця між часткою тих, хто схвалює дії та заяви президента, та часткою тих, хто не схвалює, вперше за останній рік стала від’ємною і становила мінус 7 відсоткових пунктів. 23% опитаних у червні схвалюють дії Кабінету міністрів (24% в травні); 59% – не схвалюють (61% в травні)», — сказано в повідомленні.

Водночас, у порівнянні з травнем, баланс оцінок дії уряду практично не змінився.

Дії Верховної Ради схвалюють 21% українців (22% в травні); 62% – не схвалюють (65% в травні). Баланс оцінок є від’ємним і становить мінус 41 відсоткових пунктів.

Зазначається, що дані цього дослідження порівнюються с результатами попередніх опитувань КМІС. При цьому, їх статистична похибка не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% — для показників близьких до 25%, 1,4% — для показників близьких до 10%.

Кнопка «Наверх»