УКРАЇНА

«Змушений перейти кордон», — Богдан виїхав з України після інтерв’ю Гордону

Колишній глава Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що залишив територію України після того, як дав інтерв’ю одному з українських ЗМІ, де, зокрема, йшлося про діяльність президента Володимира Зеленського.

Джерело: Цензор.НЕТ

Богдан повідомив, що був «змушений» перейти українсько-румунський кордон «в зв’язку з фізичною загрозою» після свого інтерв’ю.

«У зв’язку з фізичною загрозою після першого інтерв’ю Гордону змушений перейти україно-румунський кордон, а за всіма моїми пригодами тепер стежте тут«, — написав він.

Ніяких підтверджень щодо перетину кордону, або іншої пов’язаної з цим інформації екскерівник Офісу Президента не навів.

Зазначимо, що Богдан вперше за довгий час опублікував в соцмережі пост. Схоже, що таким чином він натякнув на кінцівку роману «Золоте теля», коли Остап Бендер перетинав кордон з Румунією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лукашенко — Путін просив підтримати Зеленського. BIДЕО

Разом з тим, частина користувачів соцмережі прийняла пост Богдана за жарт, частина — підтримали його «рішення», а деякі згадали в цьому контексті «слугу народу» Олександра Дубінського.

Крім того, Богдан в пості прорекламував свій Telegram-канал. В якому поки є тільки одне фото: Богдан на пляжі.


Фото: Telegram «Тесла Богдана»

Раніше колишньому главі Офісу президента України Андрію Богдану підпалили автомобіль Tesla. Пізніше Богдан опублікував відео підпалу.

Кнопка «Наверх»