УКРАЇНА

» … жаба гадюку» — Після слів Шарія 1+1 заявляє про наклеп

1+1 media розцінює висловлювання блогера Анатолія Шарія про замовлення телеканалу зйомки сюжету про його нерухомість як наклеп, що загрожує діловій репутації медіагрупи і каналу «1+1».

Джерело: Цензор.НЕТ 

1+1 media пояснює, що в середу, 8 липня, на YouTube з’явилося відео від Анатолія Шарія, в якому той намагається переконати глядачів, що нібито планувалося його вбивство. За твердженнями автора відео, одним з етапів кампанії, яка повинна була передувати цьому, були заплановані візити журналістів в Іспанію, де є вілла, яка нібито належить Шарію, з метою зняти сюжети про його нерухомість. І, зокрема, стверджувалося, що вилітати на зйомки повинні були саме журналісти телеканалу «1 + 1».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З третього разу: як обирали запобіжний захід Порошенку (ВІДЕО)

«1+1 media заявляє, що слова пана Шарія не відповідають дійсності. Жодних звернень і тим більше замовлень щодо можливості проведення таких зйомок ні до каналу «1 + 1», ні до інших редакцій медіагрупи не надходило. Хочемо підкреслити: принципи медіагрупи виключають роботу «на замовлення». У будь-якому випадку, ця тема не була і не стоїть на порядку денному редакції. Тим більше що в Україні діють карантинні обмеження, в зв’язку з якими будь-які закордонні відрядження знімальних груп неможливі

З урахуванням вищенаведеного, 1+1 media розцінює слова Анатолія Шарія як наклеп, який загрожує діловій репутації медіагрупи і каналу «1 + 1″ зокрема. Детальним аналізом цих заяв займуться юристи медіагрупи», — заявили в медіагрупі.

Кнопка «Наверх»