УКРАЇНА

Зеленському нагадали про заступника Єрмака, який покривав насильство міліції на Майдані

Представники громадськості нагадали президенту Володимиру Зеленському про те, що в його офісі працює людина, яка виступала на боці злочинної влади під час Революції Гідності.

Джерело: Цензор.НЕТ

«Цього дня (День гідності та свободи. — Ред.) хочемо нагадати президенту Зеленському, що заступником керівника Офісу президента України працює людина, яку пов’язують із насильством влади проти демонстрантів під час Євромайдану.
Йдеться про Олега Татарова, який за часів Януковича і під час Революції Гідності працював заступником начальника Головного слідчого управління МВС. Він неодноразово публічно заявляв про непричетність міліції до насильницьких дій і вбивств, робив заяви, що міліція не використовувала вогнепальну зброю проти учасників протесту, що ті «стріляли у себе самі», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що «такі кадри в Офісі президента — це не про гідність».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Браво, Гончаренко!!

«Нагадуємо про вимогу 30 правозахисних організацій звільнити Татарова з обійманої посади і в майбутньому не допускати призначень на відповідальні високі політичні посади осіб, які виправдовували і покривали масові злочини та порушення прав людини», — резюмують автори звернення.

Кнопка «Наверх»