УКРАЇНА

Зеленський звернувся до українців з приводу виборів у США

Українцям варто «утримуватися від будь-якої діяльності, пов’язаної з президентськими виборами в США».

Джерело: Gazeta.UA

Також не слід вирішувати за рахунок цього особисті політичні або бізнес-проблеми, про це президент Володимир Зеленський написав у Facebook.

Він висловив свою позицію щодо виборів у США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський нагородив бійця, який кинув помирати морпіха Журавля, – Бутусов

«Буду відвертим. На превеликий жаль, періодично в публічному просторі з’являються» сенсаційні дані «про нібито якомусь участю України у виборчих події в інших країнах. Отож! Як президент України ще раз хочу підкреслити і свою особисту принципову позицію, і фундаментальну позицію нашої держави в цілому. Ніколи і ні за яких обставин неприйнятно здійснювати будь-яке втручання в суверенні вибори іншої країни. Ще раз запевняю наших партнерів, що Україна не дозволяла і не дозволить собі в майбутньому втрутитися у вибори, і тим самим завдати шкоди нашим довірчим і щирим партнерським відносинам з США «, — написав він.

За його словами, при цьому Україна абсолютно впевнена в тому, що і з боку її партнерів буде не менше шанобливе ставлення до її суверенного права на внутрішні справи і внутрішній вибір своїх пріоритетів.

«Тільки на таких принципах і можна вибудувати міцні стратегічні партнерські відносини», — запевнив президент.

Він також зауважив, що запобігання втягування України у внутрішню політику Сполучених Штатів — це питання її національної безпеки.

«Тому вважаю, що громадянам України слід, м’яко кажучи, утримуватися від будь-якої діяльності, пов’язаної з президентськими виборами в США, і не дозволяти собі спробувати вирішити на цьому будь-які свої особисті політичні або бізнес-проблеми. Репутація України коштує набагато більше, ніж репутація будь-якого з наших політиків. Тому давайте не будемо розмінювати Україну на ситуативні вигоди «, — закликав Зеленський.

Кнопка «Наверх»