УКРАЇНА

Зеленський вимагає співпраці від ЄС

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна прагне повної інтеграції до Євросоюзу.

Джерело: Gazeta.UA

Про це він заявив в інтерв’ю словацькому виданню «Hospodárske noviny».

«Україна хоче повної інтеграції до ЄС. Ми – європейська країна й можемо багато чого дати Європі, працюючи спільно. Від ситуації в Україні залежить чимало на Європейському континенті. Тож було б логічно, якби Україна стала повноправним членом Європейського Союзу», — запевняє Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗЕ знайшов собі Казахського реформатора

«Ми прагнемо отримати від ЄС чітку, ясно сформульовану перспективу членства для України. Для українців важливо, що Євросоюз визнає та підтримує наші прагнення».

Українська влада працює над тим, щоб максимально використати потенціал угоди про асоціацію для подальшого поглиблення інтеграції між Україною та ЄС. А також адаптувати торговельну частину угоди до сучасних економічних реалій. Це буде однією з важливих тем саміту Україна – ЄС 1 жовтня у Брюсселі, наголошує глава держави.

«Євросоюз – наш ключовий партнер у питаннях відновлення суверенітету та територіальної цілісності й підтримки реформ. З часу підписання угоди про асоціацію ЄС став головним торговельним партнером України, частка якого становить вже понад 40% нашої зовнішньої торгівлі. Від початку безвізового режиму у 2017-му українці здійснили 50 млн подорожей до країн Євросоюзу».

Кнопка «Наверх»