УКРАЇНА

Зеленський щодо просування мирних переговорів: «Не так швидко, як я уявляв»

Президент України Володимир Зеленський заявив, що мирні переговори просуваються повільніше, ніж він очікував, але вірить у можливість досягнення миру вже цього року.

Джерело Цензор.НЕТ.

Зазначається, що на зустрічі лідерів «нормандського формату» в Парижі в грудні 2019 року Зеленський говорив, що дає рік на досягнення результатів мирних переговорів. Журналістка зазначила, що вже серпень, і запитала, яка ситуація зараз і який прогрес був досягнутий за цей час.

«Просуваємося, я вважаю, але не так швидко, як я уявляв. Але зараз перемир’я. Буде зустріч у «нормандському форматі». По-третє, був обмін полоненими. Ми домовилися про лінії розмежування і 20 точок розмінування. Це дуже важливо.

Скільки ще часу знадобиться — я не знаю. Гадаю, за результатами другої «нормандської зустрічі» високий шанс закінчення війни. Коли? (Замислився) Якомога раніше. Я хочу вірити, що це станеться цього року. Я дуже хочу вірити в це і я вірю. Якби це залежало тільки від мене…», — сказав Зеленський.

За його словами, в команді минулого президента Петра Порошенка ніхто так сильно не хотів миру, як він, «навіть близько», ніхто не зробив так багато для миру і «ніхто не зможе покласти війні кінець швидше», ніж він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна має бути країною, яку запросять до Євросоюзу, але рішення залишиться за нами, — Зеленський

Кнопка «Наверх»