УКРАЇНА

Зеленський привітав військових льотчиків із Днем ПС ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський привітав воїнів і ветеранів із Днем Повітряних сил Збройних сил України.

Джерело: Цензор.НЕТ

«Національні Повітряні сили незалежної України надійно захищають спокій наших громадян із 1992 року, продовжуючи славну історію української авіації. Наша легенда — Іван Микитович Кожедуб — найрезультативніший льотчик-винищувач в авіації союзників часів Другої світової війни», — йдеться в привітанні.

Президент подякував українським військовим авіаторам за те, що гідно продовжують традиції Повітряних сил: «Ваші наполегливість і самовідданість під час війни на Донбасі стали опорою Збройних сил України».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна не може розірвати відносини з Росією,- Кулеба

«Вічна пам’ять і слава героям, які загинули, захищаючи свободу і незалежність нашої держави. Ви продовжуєте нас захищати, ставши для України ангелами-охоронцями на небі. А отже тут, на землі, ми не маємо права вас підвести. Пропоную сьогодні кожному українцеві поглянути на небо та подякувати нашим героям, поплескавши в долоні», — закликав Зеленський.

«Без українського неба не буде миру і перемоги на українській землі! Слава Повітряним силам Збройних сил України! Слава Україні!» — йдеться в привітанні.

Кнопка «Наверх»