УКРАЇНА

Зеленський обіцяє українцям яскравий футбол

Влада зробить все можливе, щоб першість України з футболу стала справжнім святом для людей. Про це заявив президент Володимир Зеленський у п’ятницю.

Джерело: Gazeta.UA

Він нагадав, що «вчора у його рідному Кривому Розі сталася радісна подія, на яку люди чекали 7 років, – існування відродив футбольний клуб «Кривбас».

«Ми розуміємо, наскільки важливо «зшивати» Україну. Мова не лише про єднання довкола національної ідеї. Не тільки про нові дороги та мости, які з’єднують країну. Мова і про єднання українців довкола щасливих емоцій. Спорт, зокрема футбол, вирішує це завдання.

Саме тому ми зробимо все можливе, щоб першість України з футболу знову стала справжнім святом для людей.

Щоб новими перемогами на найвищому рівні уболівальників знову радували «Дніпро», харківський «Металіст», львівські «Карпати», одеський «Чорноморець», луцька «Волинь», ужгородська «Говерла», запорізький та донецький «Металурги», чернівецька «Буковина», звичайно – сімферопольська «Таврія», а також багато інших.

І щоб таке поняття, як «клуби-переселенці», назавжди зникло з ужитку.

І настане день, коли класичне українське дербі між «Динамо» та «Шахтарем» відбудеться на «Донбас Арені», в українському, мирному та спокійному Донецьку», — заявив Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Готуються бойовики на території України» — міністр оборони Білорусі

Кнопка «Наверх»