УКРАЇНА

Зеленський назвав Кравчука і Фокіна «парочкою» і знову заговорив про «ту сторону»

Президент Володимир Зеленський назвав новопризначених учасників делегації України для участі у Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука і Вітольда Фокіна потужними дипломатами. Про це він сказав в інтерв’ю на телеканалі олігарха Ріната Ахметова «Україна 24».

Джерело: Gazeta.UA

«Що стосується Кравчука і Фокіна. Цієї парочки професійних, потужних, українських дипломатів з чітко проукраїнською позицією. Патріотичною і збалансованою, що дуже важливо», — сказав Зеленський.

Він назвав Кравчука «одним із найкращих дипоматів української сучасності».

«Я це бачив. Він дуже енергійна людина. Я зараз бачу, як він підіймає Мінськ, під його керуванням. І дійсно ми вже про деякі речі домовились. Так, йому допомагають і пан Фокін і пан Резніков. І багато чого робить Андрій Єрмак. Дійсно, вона така потужна команда, Руслан Демченко«, — сказав Зеленський.

«Кравчук — це обличчя нашої сьогоднішньої групи, обличчя української дипломатії. Кращого в нас немає», — додав президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент Зеленський втретє дав інтерв’ю на телеканалі Ахметова

«Що стосується пана Фокіна — він теж на місці. Тому що тій стороні теж важливо бачити людину, яка з Донбасу. Українського Донбасу.

Це не просто ми зробили заміну. Дійсно — режим тиші щодня. Далі домовились про 20 ділянок розмінування — це великий крок вперед. Про точки розведення, про обмін полоненими. І вже на технічному напрямку зараз будемо йти до результату, до виконання всього цього.

Далі домовилися про зустріч радників у «Нормандському форматі» на кінець серпня. Потім ще повинна бути зустріч міністрів закордонних справ і потім зустріч лідерів», — заявив Зеленський.

Також він заявив, що зараз не потрібно міняти місце для переговорів.

«Неправильно особливо зараз це робити. Мінськ був започаткований, там ідуть ці перемовини. Не бачу змісту для зміни», — сказав Зеленський.

«Сьогодні вже місяць, які відбувається (з плюсами, з мінусами) режим тиші. Бойових втрат, бойових поранень впродовж місяця немає», — заявив президент.

Кнопка «Наверх»