УКРАЇНА

Зе запропонував провести дебати між Кличком і Верещук

Президент Володимир Зеленський запропонував провести дебати між чинним міським головою Києва Віталієм Кличком і кандидаткою в мери від «Слуги народу» Іриною Верещук.

Джерело: Gazeta.UA

«Мені здається, що це дуже важливо. Я пам’ятаю, як один президент викликав мене на дебати. Ми повинні бути відкриті, ніхто не повинен боятися. Предметні професійні дебати, з питань життя міста, містобудування, житлово-комунального господарства, інфраструктури, фінансів, транспорту були б дуже цікавими. І киянам дуже цікаво було б почути відповіді на ці питання на дебатах між діючим мером і Іриною Верещук», — сказав він на брифінгу 16 липня, після завершення засідання фракції «Слуга народу», передає «Інтерфакс-Україна«.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Голос» переходить в опозицію до влади

16 липня фракція партії «Слуга народу» у Раді провела праймеріз серед кандидатів для участі у виборах міського голови столиці. На них перемогла народна депутатка Ірина Верещук.

У 2010-2015 роках Верещук була головою міста Рава-Руська Львівської обл. Її обрали народним депутатом за списком партії «Слуга народу» під номером 29.

Кнопка «Наверх»