УКРАЇНА

ЗЕ-старшой прокоментував пропозицію про довічну стипендію

Батько президента Володимира Зеленського Олександр не потребує призначення довічної стипендії, яку держава виплачує видатним працівникам сфери освіти.

Джерело: Gazeta.UA

«Я не потребую цього взагалі. Це ще півроку тому по всій Україні, в кожному інституті проводили збори, і самі колективи висували педагогів на цю стипендію. З нашого інституту висунули дві кандидатури — мене і ще одну людину. Це щороку вручають такі стипендії. І при Порошенку таке було. Мене на стипендію висунули не тому, що я тато Зеленського. Колектив інституту мене висунув на науковій раді. Я навіть не знав результат. Ось це вперше від вас чую. А ви думаєте, це блат від президента?».

Олександр Зеленський завідує катедрою інформатики та інформаційних технологій в економічному інституті Кривого Рогу. Він запевнив, що йому вистачає тої пенсії та заробітної плати яку він має.

«Ви знаєте, що і президент не бідний. І мені вистачає і зарплати, і пенсії. Я 28 років на об’єктах пропрацював, на живих, а не на хабарах. Моя позиція, що треба нагороджувати людей у вищій школі, це правильно».

Кнопка «Наверх»