УКРАЇНА

З третього разу: як обирали запобіжний захід Порошенку (ВІДЕО)

Суддя Печерського районного суду міста Києва Сергій Вовк з третьої спроби так і не обрав п’ятому президенту, народному депутату Петру Порошенку запобіжний захід.

Джерело: Gazeta.UA

Перед цим прокурори відмовилися від запобіжного заходу, оскільки досудове розслідування завершене. Вони клопотали про особисте зобов’язання.

На суді прокурор у справі заявив, що обирати запобіжний захід Порошенкові вже неможливо, адже розслідування завершене, повідомляє «Українська правда».

Захист Порошенка висловив аналогічну позицію, що запобіжний захід вже обирати неможливо. Водночас, адвокати вимагали допиту генпрокурорки Ірини Венедіктової, щоб вона підтвердила, що підписала саме те, про що оголосили її підлеглі.

«Пані Ірина Венедіктова підписала сьогодні і нам вручили о 14:28 документ про закінчення досудового розслідування.

Сьогодні опівночі в цьому самому приміщенні прокурори переконували суддю, що їм вкрай необхідно ще 3 місяці слідства, бо в них така складна справа, в них так все складно, в них стільки свідків, в них стільки матеріалів потрібно вивчити. І суддя погодилась.

І вчора вночі було оголошено рішення про продовження строків слідства до 10 жовтня», — розповів адвокат Порошенка Ілля Новіков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд відпустив Порошенка

Кнопка «Наверх»