УКРАЇНА

Влада готує масштабні фальсифікації на місцевих виборах — Герасимов

Команда президента України Володимира Зеленського готує фальсифікації на місцевих виборах з огляду на падіння рейтингу і побоювання перед сильними опонентами.

Джерело: Gazeta.UA

«Влада Зеленського вже не приховує, що готується до масштабних фальсифікацій на місцевих виборах 25 жовтня. Причина дуже проста — так звана «правляча партія» стрімко втрачає рейтинг, в той час як команда «Європейської солідарності» збільшує підтримку громадян», — сказав Герасимов на погоджувальному засіданні в понеділок, повідомляє прес-служба «Євросолідарності».

На думку співголови фракції, така ситуація «лякає Зеленського, який вирішив скористатися методами Лукашенко». Як приклад він навів відмову в реєстрації опозиційних кандидатів і цілих партій, а також реєстрацію «клонів», як в Умані.

«Ми звертаємося до ЦВК з проханням, що якщо людина змінила своє прізвище менш ніж за півроку до виборів, то в бюлетені має бути вказано не тільки нове прізвище, а й старе», — зазначив Герасимов.

Крім того, за його словами, є адміністративний тиск на кандидатів. «У Сумах нашого кандидата, легендарного полковника Валерія Ісмаїлова влада Зеленського спробувала незаконно звільнити з посади на наступний день після його подання в команді «Європейської солідарності», — вказав Герасимов.

Він також звернув увагу на те, що для спотворення результатів виборів на місцях «в хід пішли продажі місць в комісіях».

«На превеликий жаль, співучасниками фальсифікації виборів стали певні парламентські партії, які, за інформацією ЗМІ, продають команді Зеленського свої квоти. Подивіться, що відбувається на Волині, в Черкасах і області, подивіться на заяви мера Дніпра Філатова».

«Ми закликаємо небайдужих громадян, яким важливо захистити свій вибір, стати спостерігачами на виборах від «Європейської солідарності», — звернувся Герасимов.

Кнопка «Наверх»