УКРАЇНА

Вільна й незалежна Україна рухається вперед завдяки своїй демократії – Трамп привітав українців зі святом

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп привітав Україну з 29-ю річницею незалежності. У своєму привітанні він наголосив на викликах, які переживає Україна та світ цьогоріч, відзначивши важливість мирних ініціатив керівництва держави та протистояння пандемії COVID-19.

Джерело: Gazeta.UA

«Я пишаюся, що США надали понад 41 мільйон доларів допомоги Україні в боротьбі з вірусом та його економічним впливом. Цей День Незалежності також є важливим святкуванням, оскільки Україна сміливо продовжує протистояти російській агресії. Я аплодую вашим зусиллям щодо мирного припинення конфлікту, ініційованого Росією на сході України», – йдеться у вітанні американського лідера, яке опубіліковано на сайті ОП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тимошенко захворіла на COVID-19, стан важкий, — пресслужба

Глава Білого дому також зазначив, що США продовжують непохитно підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України до повернення контролю над всією її територією, включно з Кримом.

«Вільна й незалежна Україна рухається вперед завдяки своїй демократії, що квітне. США наполегливо підтримують реформи в Україні, ми підтримуємо всіх українців – чи то в уряді, бізнесі, чи у громадянському суспільстві, – чиї зусилля сприяють верховенству закону, економічному зростанню, залучають іноземні інвестиції та прискорюють євроатлантичну інтеграцію України», – наголосив республіканець.

Кнопка «Наверх»