УКРАЇНА

«Ви навмисно нас в ізоляцію від всього світу вводите?» — Степанова розкритикували в Раді

Міністра охорони здоров’я Максима Степанова звинуватили у тому, що він хоче ізолювати українців від ЄС. Це сталося під час його доповіді у Верховній Раді в п’ятницю.

Джерело: Gazeta.UA

До міністра звернулася депутатка від «Голос» Ольга Стефанишина.

«У нас нарешті з’явилася вакцина. І це звичайно перемога. Але знову щось пішло не так. За перший тиждень ви спромоглися вакцинувати шість тисяч вісімсот вісімдесят вісім людей. Зрозуміло, що перший тиждень — це важко. Але навіть Польща за перший тиждень вакцинувала вісімдесят тисяч. А Сербія із шестимільйонним населенням — одинадцять тисяч. Це у два рази більше, ніж спромоглися ви.

Якщо будемо вакцинувати населення такими темпами, ми досягнемо колективного імунітету через сімдесят сім років», — сказала депутатка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна має бути в НАТО. Думка Росії не грає ролі — Кравчук

«Я дам вам фору. І уявлю, що ви в десять разів більше будете вакцинувати. Все одно лише у 2029 році з вами Україна досягне колективного імунітету. Вже цього літа країни вводять паспорти вакцинації і не будуть пускати нас в Європейський союз без вакцини. Ви навмисно нас в ізоляцію від всього світу вводите? Своєю бездіяльністю і недолугістю, скажіть будь ласка», — запитала вона у Степанова.

На що міністр відповів:

«У вас є хист до математичної науки. Але крім підрахунків ще існує формула. У вас неправильні данні закладені у формулу».

Степанов заявив про план вакцинації до кінця року.

«Згідно нашого плану, передбачена вакцинація всіх без винятку громадян України до кінця цього року. Розгортаємо вакцинацію каскадним шляхом. Зараз працюють мобільні бригади, які кожного дня додаються. І буде збільшуватися кількість вакцинованих. Тому підраховуйте далі», — заявив керівник МОЗ.

Кнопка «Наверх»