УКРАЇНА

Венедіктова вирішила переїхати ближче до ЗЕ

Генпрокурорка Ірина Венедіктова вирішила переїхати з державної дачі в Пущі-Водиці до комплексу в Конча-Заспі, розташованого біля резиденції президента Володимира Зеленського.

Джерело: Gazeta.UA

«Мова йде про будинок №79 та огороджену парканом земельну ділянку на кілька соток. За документами, які «Bihus.Info» отримали від адміністрації «Конча-Заспи», цей будинок відноситься до ІІ класу комфорту, де вартість оренди квадратного метру на рік становить 2 350 грн. За цими ж документами, площа будинку, який передають Венедіктовій, – 129,2 кв. м», — йдеться в розслідуванні.

Оренда цього будинку родині генпрокурорки коштуватиме 303 тис. грн на рік, або трохи більше 25 тис. грн на місяць. За таку ціну можна зняти двокімнатну квартиру у центрі столиці, наголошують журналісти-розслідувачі.

Будинок на території «Конча-Заспи» знаходиться у закритому комплексі посеред лісу, з цілодобовою безкоштовною державною охороною та власним пляжем.

Журналісти зазначають, що остаточну вартість оренди будинка можна буде побачити тільки в договорі, якщо переїзд таки відбудеться.

Окрім основного будинку на території ділянки знаходиться ще одне маленьке приміщення (це може бути баня, гараж, або будинок для гостей). Але в документах наданих адміністрацією «Конча-Заспи» про це приміщення не згадується.

Журналісти нагадали, що на території «Конча-Заспи» в кількасот метрах від будинку знаходиться резиденція Володимира Зеленського. Попри обіцянку передати держдачі дітям – президент переїхав туди влітку, а ремонт його маєтку робили за бюджетні кошти.

Кнопка «Наверх»