УКРАЇНА

Венедіктова пояснила призначення Піскуна своїм радником

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова пояснила, чому призначила одного з колишніх керівників ГПУ Святослава Піскуна своїм радником.

Джерело: Gazeta.UA

Пріоритетом для неї в цьому питанні був досвід. Про це вона написала у Facebook.

«Найцінніше, що є у людини, — це досвід. Негативний і позитивний, підйоми і падіння і знов підйоми. І, коли людина десятиліттями в професії, залишається соціально активною та за нею ідуть колективи, — вона ефективна. Тому я безмежно вдячна всім «реформаторам» і «активістам» за поради і бачення моїх заступників і радників з новими обличчями. Мабуть, їх треба брати відразу ж з пологових будинків», — написала генпрокурорка.

Вона наголосила, що і лікарі, і вчителі, і правоохоронці працюють при різних президентах. Це люди систем. І вони працюють на державу в межах, встановлених законом, виконуючи свої функції. Тому не варто плутати їх із політиками.

Святославу Піскуну 61 рік, народився на Житомирщині. Заслужений юрист України. Тричі обіймав посаду генерального прокурора України за часів президентства Леоніда Кучми та Віктора Ющенка. Був народним депутатом 5 і 6 скликань.

Кнопка «Наверх»