УКРАЇНА

Венедіктова і Зеленський плюють в обличчя всім українцям

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова усіма силами рятує репутацію партії «Слуга народу» перед виборами, вдаючи, що не бачить і не чує доказів причетності до корупції нардепа Олександра Юрченка.

Джерело: Цензор.НЕТ

«Сьогодні Венедіктова і Зе плюнули в обличчя не лише всьому парламенту перед яким вона казала, що немає доказів (будучи до речі керівником САП, бо Холодницький звільнився, тому вона в темі так точно). Сьогодні вони плюнули в обличчя всім українцям, цинічно кажучи, що чорне то біле. Думаючи, що ми ідіоти і треба якось без скандалів до виборів місцевих та дотягти», — зазначає Устінова.

Вона підкреслила, що зняття депутатської недоторканності, про яке було стільки шуму, виявилося пустушкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рейтинг Зеленського впав нижче 30%

«Якщо раніше НАБУ могло офіційно розслідувати, а потім йшло з підозрою до Генпрокурора та до Верховної Ради — то тепер навіть розслідувати не може … Раніше як-не-як, але хоч 226 депутатів вирішували, а тепер 1 людина в країні — свій генпрокурор вирішує — чи достатньо на відео. І якщо раптом вона осліпла або оглухла — це вже проблеми українців — депутати у нас святі і недоторканні корови», — підсумувала Устінова.

Нагадуємо, раніше низка українські ЗМІ з посиланням на джерела оприлюднили інформацію, що НАБУ нібито викрило на отриманні хабаря помічника народного депутата від «Слуги народу» Олександра Юрченка. Відповідну інформацію також оприлюднив нещодавно виключений з фракції СН народний депутат Гео Лерос.

15 вересня НАБУ опублікувало оперативні матеріали, на яких нардеп «Ю» і детектив НАБУ під прикриттям обговорюють можливість внесення правок до законопроєкту в обмін на «допомогу екології» та «плюшки».

15 вересня помічнику нардепа Юрченка повідомлено про підозру у пособництві в отриманні народним депутатом неправомірної вигоди.

Антикорупційний суд відправив помічника нардепа Юрченка Фіщенка, який погорів на хабарі, під арешт з альтернативою 1,5 млн грн застави.

В Офісі президента заявили, що сподіваються на співпрацю Юрченка з НАБУ та Офісом генпрокурора.

Кнопка «Наверх»