УКРАЇНА

Венедіктова давала завдання «спіймати» Порошенка

Екскерівник слідчої групи ДБР Олег Корецький розповів, що в справах проти п’ятого президента України Петра Порошенка не бачив складу злочину і неодноразово звертався до керівництва ДБР щодо їхнього закриття.

Джерело: Цензор.НЕТ

«8 липня Корецький публічно заявив, що під тиском виконувача обов’язків директора ДБР Олександра Соколова та його першого заступника Олександра Бабікова продовжував працювати над справами Порошенка, попри відсутність доказів», — повідомляє видання.

Корецький також заявив, що на нього чинили тиск, щоб розслідувати справу телеканалу «Прямий».

Він зазначив, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова — колишня радниця президента Зеленського і депутатка від його партії — сказала йому: «Ми наймемо PR-групи, ми просунемо вас, ви будете в центрі уваги. Найголовніше для нас «спіймати» Петра (Порошенка. — Ред.)».

Також читайте: На Заході стурбовані поведінкою Зеленського — ЗМІ

На прохання відреагувати на звинувачення у зв’язках з п’ятим президентом Корецький розсміявся, сказавши, що його спочатку звинуватили в тому, що він людина Портнова, а потім в тому, що він союзник Коломойського.

«Я не працюю ні на кого, крім своєї совісті», — сказав він, додавши, що «найсмішніше, я ніколи не спілкувався із жодним із них».

Нагадаємо, керівник слідчої групи ДБР Олег Корецький заявив, що фактичне керівництво Державного бюро розслідувань в особі Олександра Бабікова чинило тиск на слідчих з метою заарештувати телеканал «Прямий».

Також раніше Корецький зареєстрував в НАБУ заяву про злочин своїх керівників Бабікова і Соколова.

23 липня 2020 року стало відомо, що слідчого Корецького звільнили з ДБР «у зв’язку зі скороченням посади».

Кнопка «Наверх»