УКРАЇНА

В Одесі кандидатом в мери зареєстрували Саакашвілі

Одеська міська ТВК зареєструвала кандидатом на посаду міського голови Одеси Міхеїла Володимировича Саакашвілі від партії «Блок Міхеіла Саакашвілі», експрезидент Грузії зреагував на балотування двійника

Лдерело: ЕСПРЕСО

«Зареєструвати кандидата на посаду Одеського міського голови… висунутого Одеською міською організацією партії «Блок Міхеіла Саакашвілі» Саакашвілі Міхеіла Володимировича, народився 08.08.1990 року, (…) безпартійний, проживає у місті Київ», — йдеться у постанові Одеського тервиборчкому від 29 вересня.

Екскерівник Одеської ОДА, експрезидент Грузії, голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі заявив, що це кандидат від фейкової партії.

«Наша партія «Рух нових сил Михайла Саакашвілі» на вибори в Одесі не йде, ми не висували жодного кандидата. А «Блок Міхеіла Саакашвілі» — абсолютно фейкова партія, підставна качка старої влади!» — написав він на сторінці у Facebook.

В Одесі зареєстрували кандидата від фейкової партії «Блок Міхеіла Саакашвілі» за відомою комбінацією, розробленою в 2016…

Опубликовано Mikheil Saakashvili Среда, 30 сентября 2020 г.

Кнопка «Наверх»