УКРАЇНА

В МЗС повідомили, чи вимагатиме Україна екстрадиції з Білорусі бойовиків ПВК «Вагнер»

Питання щодо можливої екстрадиції затриманих у Білорусі російських бойовиків з ПВК «Вагнер» вирішуватиметься відповідними правоохоронними та спеціальними органами.

Джерело: ПРЯМИЙ

Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ України.

«Питання щодо можливої екстрадиції чи інших правових дій будуть вирішуватися відповідними правоохоронними та спеціальними органами», — йдеться у повідомленні МЗС.

Там також зазначили, що Україна уважно слідкує за ситуацією навколо затримання білоруськими правоохоронцями декількох десятків російських бойовиків.

«За повідомленнями ЗМІ, серед них є ті, хто воював проти України на Донбасі. Україна давно попереджала, що учасники російських окупаційних сил та незаконних збройних формувань, які брали участь у бойових діях на Сході України, використовуються в інших точках світу і становлять загрозу.

Виявлення цих бойовиків в Білорусі підтверджує цей факт і свідчить, що вони можуть бути використані для дестабілізації ситуації в Білорусі напередодні президентських виборів», — підкреслили у зовнішньополітичному відомстві України.

В МЗС також наголосили, що Україна розвиває добросусідські відносини з сусідньою Білоруссю, всебічно підтримує її суверенітет і незалежність.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ Білорусі викличе послів Російської Федерації та України у зв’язку з затриманням бойовиків російської приватної військової компанії «Вагнера». Посла України викликають через те, що 14 із затриманих бойовиків, були помічені раніше на Донбасі.

Кнопка «Наверх»