УКРАЇНА

Український прикордонник порівняв ЗСУ зі свинями

Український прикордонник Ігор Шарун опублікував у соціальній мережі ТікТок відео, на якому порівняв воїнів Збройних сил України зі свинями.

Джерело: OBOZREVATEL

Публікація з образами набрала 119 тисяч переглядів, близько п’яти тисяч лайків і 570 репостів від громадян Росії, які продовжили його масово поширювати. Про інцидент розповів офіцер ЗСУ, полковник Анатолій (Штірліц) Штефан у себе в Facebook (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

За його інформацією, автор ролика є військовослужбовцем Державної прикордонної служби у Волинській області. Після прохання офіцера в коментарях видалити відео прикордонник грубо відмовив йому.

«Після скрину всіх матеріалів і встановлення особистих даних я написав інший коментар під відео. Оприлюднивши його особисті дані (день народження і домашню адресу), які є у вільному доступі, і що це його сторінка, а також попередження, що цей факт буде оприлюднено. Після цього майже відразу він видалив відео, змінив налаштування на своїй сторінці на «зачинена», а вже через кілька хвилин повністю видалив цей аккаунт», – розповів Штефан.

Штефан підкреслив, що вважає неприпустимою поведінку військовослужбовця, і попросив призначити службове розслідування за цим фактом. Самого Шаруна він закликав записати звернення з вибаченнями перед воїнами ЗСУ за свідоме поширення дискредитаційних матеріалів щодо українського війська та підігріву російської пропаганди на сьомому році війни.

Зі свого боку у Державній прикордонній службі відреагували на скандал зі своїм співробітником та призначили службове розслідування. Там зазначили, що військовослужбовець із таким ім’ям дійсно проходить службу у прикордонному відомстві.

Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко повідомив, що Ігоря Шаруна чекає суворе покарання.

Пізніше прикордонник вибачився за свій вчинок. На своїй сторінці в Facebook Шарун опублікував пост, в якому назвав свої дії необдуманими і ганебними.

Він зазначив, що наразі проходить військову службу в лавах Державної прикордонної служби України, тому йому подвійно соромно.

Кнопка «Наверх»