УКРАЇНА

УДАР, «Слуга народу» та «Батьківщина» вже домовилися про більшість у новій Київраді. ВІДЕО

Майбутня коаліція у Київській міські раді після місцевих виборів 25 жовтня буде сформована партією Віталія Кличка УДАР, провладною політсилою «Слуга народу» та партією Юлії Тимошенко «Батьківщина».

Про це у ефірі одного з телеканалів заявив народний депутат Гео Лерос.

За словами політика, створенням цього депутатського об’єднання у Київраді безпосередньо займаються Офіс президента, а також колишні соратники Леоніда Черновецького.

«Поясню чому: списками «Слуги народу» і «Батьківщини» займалися Алла Шлапак і Денис Комарницький – «молода команда» Черновецького. Що стосується «Слуги народу», то це робили Денис Комарницький разом з Андрієм Єрмаком (глава Офісу президента – ред.) та Миколою Тищенком (народний депутат від «Слуги народу» – ред.). Тому такою ми і побачимо майбутню коаліцію, яка буде успішно голосувати за ті чи інші закони», – наголосив Лерос.

Він додав, що така майбутня коаліція у Київраді не могла б сформуватися «без повної підтримки» президента Володимира Зеленського.

Лерос також переконаний, що зараз ми спостерігаємо в країні «повну безкарність та повну відсутність боротьби з корупцією, як з боку Офісу президента, так і з боку різних правоохоронних органів». За його словами, все це відбувається завдяки «кришуванню» Зеленським всього незаконного, що відбувається в державі».

Кнопка «Наверх»