УКРАЇНА

У «Слузі» заговорили про розпуск парламенту

Голова парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, нардеп «Слуги народу» Микита Потураєв вважає, що перед президентом України Володимиром Зеленським може постати вибір — переформатування коаліції в парламенті чи розпуск Ради. Про це він заявив в інтерв’ю LB.ua.

Джерело: Gazeta.UA

«У медіа вже заговорили про можливий примус до коаліції з групою «За майбутнє» Ігоря Валерійовича. Можливо, що і «Батьківщина» неофіційно була б у такій коаліції або голосувала разом з нею. Але є дуже хороше запитання. А чи згодні всі на таку коаліцію? Чи буду я особисто в коаліції з групою «За майбутнє»? Я от не впевнений», — сказав Потураєв.

Нардеп зазначає, «якщо мета цієї коаліції — захист конкретного громадянина від американської феміди, Федерального бюро розслідувань США», то це точно не та політична мета, яку він готовий підтримувати.
«І я не один такий. Якщо подібна пропозиція таки «прилетить» у Раду, подивимося взагалі, скільки людей у фракції це підтримає», — додав депутат.
Він також сказав,що в Раді є «група Коломойського».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За 3 дні до виборів на 4 телеканалах покажуть інтерв’ю із ЗЕ

«Дивіться, є група Ігоря Валерійовича, це приблизно 40-45 депутатів. У нас загалом 245 «штиків». Віднімаємо 45, отримуємо 200. У такій ситуації потрібна коаліція. … Якщо не «За майбутнє» і «Батьківщина», то «ЄС» і «Голос»? Вибір невеликий. Але така ситуація складна для президента. З точки зору виборів. Тому він буде вибирати. Або розпуск парламенту», — розказав Потураєв.

Кнопка «Наверх»