УКРАЇНА

У «Слузі народу» визнали нездатніть Зеленського — Бутусов

Партія «Слуга народу» хоче проводити паралельний підрахунок голосів на місцевих виборах 25 жовтня в обласних центрах, зокрема, на виборах до обласних рад. Про це заявив голова партії Олександр Корнієнко.

Джерело: Gazeta.UA

Такі наміри «слуг» у мережі коментують «недієздатністю влади».

«Це рішення «слуг народу»- найяскравіше самовикриття, яке говорить про все, що з нами і з ними відбувається, — пише в Facebook журналіст Юрій Бутусов. — Глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко фактично визнав повну нездатність президента Зеленського забезпечити правопорядок на виборах. Паралельний підрахунок голосів на виборах проводить завжди опозиція, завжди і всюди це робить той, у кого немає влади. Але як може робити паралельний підрахунок партія влади, яка повністю контролює Центрвиборчком, СБУ, МВС, Генпрокуратуру, Держбюро розслідувань, обласні та районні адміністрації, президента, уряд, парламент? Маючи у руках всю державу, «слуги» зібралися витрачати час і гроші на ще одну систему контролю».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко захворів на коронавірус

Журналіст робить висновки.

«1. Партія «Слуга народу» вважає, що президент Зеленський і вся підпорядкована йому вертикаль влади, яка зобов’язана забезпечити чесний підрахунок голосів, не здатні виконати свої обов’язки.

2. Влада — недієздатна, демонструє партія влади. У системі Зеленського влада фрагментована і втратила керованість настільки, що навіть його власна партія змушена вести себе як опозиція.

3. «Слуги народу» бачать те, що бачить все суспільство — влада на місцях і в центрі розкуплена і розібрана різними групами впливу, олігархами, великими і дрібними князьками, друзями, кумами, подругами. Зеленський роздав владу всім, і партії влади влада в результаті суцільних «договорняків» не дісталася взагалі.

4. А навіщо ви, «слуги», взагалі йдете у владу, якщо навіть ту владу, яку вам народ делегував на минулих виборах не здатні реалізувати і не довіряєте своїм власним лідерам у владі? Навіщо ж знову висуваєте нових кандидатів, якщо ваші люди у владі не працюють? Кого ви хочете обдурити? Перш за все себе», — пише Бутусов.

Кнопка «Наверх»