УКРАЇНА

У «Слузі народу» прирівняли ОРДЛО до індіанських резервацій у США

Народна депутатка від «Слуги народу» Мар’яна Безугла порівняла спеціальний економічний режим для окупованого Донбасу, з ініціативою запровадження якого виступи новий голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук, з індіанськими резерваціями, які мають у США значні податкові пільги.

Джерело: ПРЯМИЙ

– А хто буде інвестувати, хто буде інвестор, який буде інвестувати у вільні економічні зони «ЛДНР»? Ви знаєте?

Це не питання про «ЛНДР». Ми прямуємо до того, щоб відновити контроль над кордоном. І ми признаємо цю територію, звісну, як українську. Так, як і Крим. І можемо запроваджувати ті чи інші рішення… Знову ж повернусь до вільної економічної зони. Говорити, що вона, умовно кажучи, пахне нафталіном – це не зовсім коректно. Це – світова практика.

– Можете мені навести приклад, де це успішно спрацювало, саме такі вільні економічні зони?

Загалом вільні економічні зони ще почалися ще з часів античності. І виникали в тому чи іншому форматі навіть у кожній країні. І ми можемо навести… Я не є експертом з економіки. Як приклад, Сполучені Штати, один із варіантів вільних економічних зон. Це навіть індійські (індіанські – ред.) резервації, це Лас-Вегас певною мірою. І доволі успішна реалізація того чи іншого…

Якщо ми говоримо про широке поняття вільної економічної зони, то це зона, це територія з певними спрощеними правилами. При цьому є доволі багато різних варіантів. Наприклад, з певним спрощенням податкової політики, з певними правилами, які сприяють інвестиціям тощо.

Кнопка «Наверх»