УКРАЇНА

У «Слузі народу» хочуть призначити суддею КС свою нардепку Совгирю

У фракції «Слуга народу» обговорюють кандидатуру своєї колеги Ольги Совгирі на посаду судді Конституційного Суду.

Про це розповіла в коментарі журналістам нардепка «Слуги народу» Галина Янченко, відповідаючи на питання, чому сьогодні розглядають лише призначення одного кандидата на посаду судді КС.

Джерело:  Цензор.НЕТ

«Щодо другої кандидатури ведеться активне обговорення, хто це може бути. До речі, серед іншого, колеги по фракції пропонують кандидатуру Ольги Совгирі. Це народна депутатка, наша колега по фракції і, мабуть, одна з найкращих фахівців у сфері конституційного права в нашій країні», — зазначила Янченко.

Відповідаючи на запитання про те, чи означає це, що «Слуга народу» хоче призначити «свого» суддю, Янченко сказала: «Ні. Критично важливо, щоб вони були об’єктивні і незаангажовані. Якщо говорити про Ольгу Совгирю, то вона дуже часто виступає критиком законопроєктів, які подають народні депутати від «Слуги народу», вказуючи на деякі норми, які можуть суперечити Конституції.

Тому вона є фахівцем високого рівня, незаангажованою людиною і в дебатах між законопроєктом і відповідністю Конституції, завжди виступає на стороні дотримання Конституції».

Кнопка «Наверх»