УКРАЇНА

У Раді опитування Зеленського назвали «дебільним»

Президент Володимир Зеленський у антиконституційний спосіб використовує будь-які можливості, щоб мобілізувати електорат для його партії «Слуга народу» на місцеві вибори. Про це сказав у вівторок перед засіданням Верховної Ради народний депутат від «Голос» Сергій Рахманін.

Джерело: Gazeta.UA

На запитання «Що ви очікуєте від сьогоднішнього звернення президента?» парламентарій в ефірі «Радіо Свобода» відповів: «Нічого нового. Якщо людині є що сказати, йому для цього не обов’язково чекати можливості звернутися із посланням до Верховної Ради. Від президента у цей складний час ми не чуємо чітких меседжів».

За словами нардепа, причина появи президента у парламенті — місцеві вибори цього тижня.

«Це зайвий привід привернути до себе увагу, мобілізувати свій електорат. Тому що у цієї партії власного електорату все ще немає і не знаю, чи буде. Єдиний можливий спосіб мобілізувати — це президент. Він використовує для цього будь-які можливості. Екзотичні, щоб не сказати дебільні опитування, які він збирається робити у незаконний, антиконституційний спосіб.

Послання до Верховної Ради — раніше йому коронавірус заважав це зробити, зараз не заважає. Хоча коронавірус нікуди не дівся», — сказав Рахманін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рада сьогодні заслухає послання ЗЕ

«Він (Зеленський. — Gazeta.ua) живе, на превеликий жаль, не діями, а сценаріями. Живе роликами. Тому, так розумію, написали черговий сценарій. Побачимо черговий візуалізований ролик, тільки з трибуни Верховної Ради.

Тому якихось доленосних речей я не чекаю. Ну хіба що він приємно здивує якимось серйозними речами. Наприклад, він збирається говорити про платформу щодо Криму. Запропонував це йому рік тому — створити альтернативний мінському майданчик, в якому обговорювалось питання Криму», — заявив нардеп.

Кнопка «Наверх»