УКРАЇНА

У партії ЗЕ дуже розраховують, що Порошенко висунеться в мери Києва

«Слуги народу» обіцяють діючим мерам кошмар на виборах у жовтні

У партії «Слуга народу» вважають, що якби колишній президент Петро Порошенко балотувався в мери Києва, то він би забрав електорат Віталія Кличка, і тоді на виборах міг би перемогти третій кандидат, наприклад, від «Слуги».

Джерело: ГЛАВКОМ

Таку думку в інтерв’ю «Главкому» висловила заступник голови фракції «Слуга народу» в парламенті Євгенія Кравчук.

Вона сумнівається, що «польоти» кандидатки в мери Києва від «Слуги народу» Ірини Верещук із парасолькою допоможуть їй перемогти на виборах.

«Це однозначно привертає увагу, але не думаю, що політ з парасолькою допоможе в електоральному плані. Якби Петро Порошенко, який місто бігбордами обклеїв, пішов у мери, він точно би забрав електорат Кличка і зрештою мав би шанс виграти третій кандидат», — сказала Кравчук.

Щодо протистояння діючих мерів і кандидатів від «Слуги народу», то, на її думку, «кандидат від «Слуги народу» у другому турі – це найбільший кошмар будь-якого діючого мера».

За її словами, винятком може бути лише ситуація, коли у діючих мерів 80–90% підтримки. «В таких випадках наш кандидат просто має бути «харизматом», який заведе максимальну кількість депутатів у місцеву раду, аби потім стати секретарем ради, керівником фракції і так далі», — сказала Кравчук.

Крім того, вона сподівається, що закон про столицю, який у Раді завис у другому читанні, буде проголосований ще до виборів. Кравчук нагадала, що профільний комітет розглянув більше тисячі правок до другого читання, тепер потрібно виносити в зал на голосування. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/kyiv/news/u-partiji-zelenskogo-duzhe-rozrahovuyut-shcho-poroshenko-visunetsya-v-meri-kijeva-703793.html

Кнопка «Наверх»