УКРАЇНА

У Коломойського конфіскували елітну нерухомість

У США федеральний суд Клівленда схвалив продаж бізнес-центру 55 Public Square, який належав компанії Optima Ventures та входить у сферу інтересів олігарха Ігоря Коломойського. Покупцем нерухомості стала компанія K&D Group.

Джерело: Gazeta.UA

Отримані від угоди $17 млн перерахують федеральному уряду, оскільки суд згодом може конфіскувати ці кошти, пише Cleveland. 22-поверхову будівлю планують перебудувати. Удосконалений проєкт оцінюють у $80 млн.

Справою компанії Коломойського Optima Management Group займалося ФБР. В офісі в Клівленді, де розташовувалося представництво однієї з її дочірніх філій, пройшли обшуки. Також були подані позови про конфіскацію майна 55 Public Square і будівель, якими володіє фірма в Луїсвіллі та Далласі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна ввела санкції проти російської мережі «Спортмастер»

Коломойський із партнерами використовували Optima для відмивання грошей через нерухомість і бізнес у США. Згідно з постановою федерального судді, компанія, пов’язана з Коломойським, не сплатила заставу і заборгувала понад $14 млн. Крім того, вона винна більше $1,1 млн податків на майно та штрафних санкцій.

Кнопка «Наверх»