УКРАЇНА

У Єрмака вп’ятеро більше радників, ніж у Зеленського

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак має 20 радників, тоді як президент Володимир Зеленський — чотирьох.

Про це повідомляє Комітет виборців України у Facebook.

Джерело: Gazeta.UA

«Станом на 23 листопада в Єрмака нараховувалося 19 радників (згодом додався ще один радник — Олексій Арестович). У Зеленського лише 4 радники».

Радниками Зеленського є Ендрю Мак, Сергій Трофімов, Олег Устенко, Михайло Радуцький — усі вони працюють на позаштатній основі, зазначають в КВУ.

Радниками Єрмака є на штатній основі – Лілія ПашиннаОлександр КозенкоАндрій ЛяховичВікторія РомановаВадим Голомазов; на позаштатній основі – Сергій КуніцинОлена ГовороваДарія Зарівна, Дмитро Дячук, Вадим ПотаєвСергій НеклеваРуслан МагомедовМихайло ПодолякМикола БеззубченкоМихайло ПасічникАдомас Аудіцкас, Олександр РоднянськийСергій МатієнкоТимофій Милованов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не був в Росiї з початку вiйни!». Згадаємо як це було!

У відповідь на запит також вказано, що інформація щодо проведення засідань групи радників президента відсутня, що, на думку експертів КВУ, може свідчити, що засідання взагалі не проводилися.

«Наявні факти свідчать, що інститут радників президента фактично зруйновано. Показовим є не лише низька кількість радників, а й той факт, що впродовж 2020 року радники очевидно жодного разу не збиралися. Це означає, що глава держави максимально відгороджений від об’єктивної експертної інформації, яку йому могли б надавати радники.

Натомість велика кількість радників у керівника Офісу – це нонсенс. Відповідно до повноважень він мав би забезпечувати роботу глави держави, у тому числі й організовувати роботу радників президента», – вважає голова КВУ Олексій Кошель.

Кнопка «Наверх»