УКРАЇНА

У день боротьби з корупцією Венедіктова згадала про «злодіїв з елітними будинками і польотами на острови»

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова у середу заявила, що всі справи «доведуть до справедливого фіналу». Про це написала у Facebook з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією.

Джерело: Gazeta.UA

«Можу тільки уявити розчарування громадян у ті хвилини, коли, здавалося б, усе настільки очевидно, а злодій, як і раніше «розсікає» на дорогому авто, живе в елітному будинку, літає на острови на приватному літаку, не вилазить з дорогущих ресторанів. Це тимчасово. Хочу вас запевнити, що ми доведемо всі справи до справедливого фіналу. Ми зможемо довести вину кожного, хто порушив закон», — заявила вона.

Також Венедіктова заявила, що вона і президент «прийшли 2019 року працювати не з метою розбагатіти, а з іншою місією – зробити багатшими українців».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗЕ у річницю Паризького саміту оприлюднив фото з Путіним

«Було б нечесно по відношенню до громадян стверджувати, що в наших рядах немає зрадників або тих, хто звик красти і продовжує робити це сьогодні. Таким серед нас не місце. Ці люди, так чи інакше, повинні опинитися в місцях позбавлення волі», — написала вона.

Генпрокурорка похвалилася статистикою, що щодня розкриваються у середньому 44 корупційних правопорушення.

«Хабарників за ґратами чекає від нас суспільство після гучних викриттів з полотнами купюр на світлинах. За цей період (з часу її перебування на посаді. — Gazeta.ua) засуджено за корупцію – 408 осіб. Цей результат збільшився тільки на 10 відсотків», — заявила вона.

Кнопка «Наверх»