УКРАЇНА

Тищенко попросив СБУ виділити Леросу охорону та відхрестився від плівок

Виключеному з фракції «Слуги народу» Гео Леросу попросили в Службі безпеки виділити охорону після оприлюднення ним другої серії компрометувальних записів розмов заступника голови фракції «СН» Миколи Тищенка з ексдепутатом Київміськради Денисом Комарницьким.

Джерело: Gazeta.UA

Плівки назвали спробою перешкодити представникам команди Зеленського отримати перемогу на виборах у столиці. Про це Микола Тищенко повідомив «Страні.ua».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як українці і росіяни ставляться один до одного — опитування

«Як і попередні плівки, друга серія є фейком. Це інструмент впливу на мене як на главу Київської організації партії «Слуга народу». Спроба перешкодити команді президента перемогти на місцевих виборах в Києві».

Тищенко переконаний, що Лероса використовують, імовірно, ті, «хто привів його в політику». Тому попросив СБУ дати йому охорону.

«У мене немає ні краплі симпатії до цього корупціонера на муралах. Але як гуманна людина я звернувся до голови Служби безпеки Івана Баканова з проханням забезпечити нардепа Лероса державною охороною, щоб він почувався в безпеці».

Захист Леросу знадобиться в разі «виникнення у нього чергової геніальної ідеї підпалити власний автомобіль або ще щось зробити заради піару», додав Тищенко.

Кнопка «Наверх»