УКРАЇНА

Свастика на ОП — провокація, її домалювали після акції за Стерненка

«Епізод зі свастикою» на суботній акції під Офісом президента — спланована провокація, щоб надати подіям конкретного забарвлення, повідомила у Facebook координатор волонтерської ініціативи «Євромайдан SOS» Олександра Матвійчук.

Про це свідчать дані громадської ініціативи «Ozon/Озон — громадське спостереження», яка здійснює моніторинг мирних зібрань і судових процесів.

Джерело: Gazeta.UA

«За повідомленнями в Telegram, на будівлі Офісу Президента було намальовано нацистську символіку, яка підпадає під заборону використання символів тоталітарних режимів.

Разом з тим, на момент офіційного проведення акції даної символіки на будівлі Офісу Президента зафіксовано не було.

Організатори оголосили завершення акції о 20.49. О 21.00 монітори відзняли фрагмент стіни. На відео видно, що дана символіка на будівлі відсутня.

Таким чином, малюнок свастики з’явився на стіні орієнтовно між 21.00 та 22.00 годиною. О 21.57 з’явилося фото у твіттері на сторінці журналіста Стаса Юрченка із фрагментом стіни, на якій уже був нанесений цей символ», — йдеться у звіті громадських спостерігачів.

Волонтер опублікувала скріншот із трансляції «Радіо Свобода» о 20.30, скріншот із відео моніторів «Озон» о 21:00 і фото із твіттеру журналіста о 21.57.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Джанкойському аеродромі на наших десантників чекала пастка, – Олександр Турчинов про військову операцію у 2014 році

Кнопка «Наверх»