УКРАЇНА

Стаття про провал операції щодо захоплення «вагнерівців» — це підозра в державній зраді Зеленському, — Бутусов

Піарники Офісу президента підготували заяву, яку озвучить для ЗМІ ексначальник Головного управління розвідки Міноборони Василь Бурба.

Джерело: Цензор.НЕТ

«За даними джерел Цензор.НЕТ, в одному з інформаційних агентств зараз буде опубліковано заяву ексначальника Головного управління розвідки Міноборони Василя Бурби. Цю заяву підготовлено піарниками Офісу президента. Ви побачите, втім, що в жодній із заяв на цю тему не називається і не спростовується моя стаття, і не згадується моє ім’я», — повідомив Бутусов.

Він уточнив, що сталося розголошення інформації про кримінальну справу № 42014000000000457, в межах якої проводилася операція.

«Я називаю номер справи — і влада зобов’язана розпочати розслідування, а що ж у цій справі було, і чому стався провал операції, в межах якої було відкрито провадження», — пише журналіст.

Він підкреслює, що «за це треба нести відповідальність — і треба визначити — хто ж саме розголосив».

Читайте також: СЗР про вагнерівців Білорусі: завдання спецоперації — дискредитація влади України з метою зниження її рейтингу напередодні виборів

«Пане президенте, моя стаття — це заява про злочин, підозра в державній зраді, яка стосується особисто вас. Вказані імена всіх учасників наради в Офісі президента — і цілком зрозуміло, кого саме треба допитати. Сьогодні цілий ряд народних депутатів заявив про провал секретної операції — і на це також зобов’язані реагувати правоохоронні органи. І реагувати президент зобов’язаний відповідно до закону України — а саме, вимагати порушення кримінальної справи за фактом витоку інформації і підозри в зраді. Це не опція — це закон. Всі учасники наради у вашому кабінеті мають бути попереджені про відповідальність за надання неправдивих свідчень, і дати свідчення. Я також готовий давати свідчення», — заявив Бутусов.

Він також упевнений, що для контролю об’єктивності розслідування необхідне створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, «щоб люди з доступом до держтаємниці отримали інформацію, і оголосили публічно свої висновки».

«А пресрелізи та коментарі можна писати будь-які, це не проблема, пишіть ще. Але почніть нарешті виконувати службові обов’язки президента в цій справі. Не погіршуйте своє становище — термін повноважень колись закінчиться, і все одно доведеться відповідати за законом», — підсумував Бутусов.

Кнопка «Наверх»