УКРАЇНА

«Службова недбалість призвела до смерті, Зеленський сяде у тюрму»

Теперішнє перемир’я не може призвести до миру. Лише до замороження конфлікту за молдовським сценарієм.

Джерело: Gazeta.UA

Про це в інтерв’ю журналу «Країна» розповів юрист, ветеран російсько-української війни Ігор Лапін.

«А це особливий статус, коли жителі Придністров’я голосують на загальнонаціональному рівні, а їхня футбольна «збірна» грає з молдовською. Впарюватимуть нам це як всеосяжний мир.

Але щоденні звіти ОБСЄ фіксують тисячі обстрілів. Загинув розвідник Ярослав Журавель (13 липня командир відділення взводу розвідки 35-ї бригади морської піхоти намагався евакуювати свого командира Дмитра Красногрудя. Росіяни розстріляли групу. Журавель лишився поранений на полі бою, помер від втрати крові. – «Країна»). Зеленський тоді взяв операцію під особистий контроль і сказав, що всіх евакуюють.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Добкін VS Парасюк. «Чуєш ти, бл*дь»

Але не віддав наказу – і хлопець помер. Хто відповідатиме за службову недбалість, яка призвела до смерті? Це особливо тяжкий злочин. Сьогодні Зеленський — президент. Але термін давності таких справ – понад 10 років», — вважає експерт.

З Конституційним судом подібна історія, каже він.

«Зеленський вимагає, щоб парламент розігнав теперішній склад. Тоді матиме свою квоту в 6 суддів. Ще стількох може призначити Верховна Рада, у якій його монобільшість. Отримає підконтрольний Конституційний суд. Це узурпація влади, замах на злочин. Вишенька на торті – погрожує депутатам розпуском, якщо не підтримають його законопроєкт», — додає ветеран.

Повне інтерв’ю з Ігорем Лапіним читайте у журналі «Країна» від 26 листопада.

Кнопка «Наверх»