УКРАЇНА

«Слуги» розказали, хто профінансує опитування Зеленського

«Всенародне опитування» президента Володимира Зеленського у день місцевих виборів фінансуватиме партія «Слуга народу».

Джерело: Gazeta.UA

«5 запитань від президента — хто фінансуватиме це дослідження? Відповідаємо офіційно: політична партія «Слуга Народу». Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Вищої ради партії 20 жовтня», — йдеться у заяві.

У партії наголошують, що це є законним.

«Слуга народу» не буде проводити дослідження власними силами, а укладе договір із компанією, що проводить соціологічні опитування. Громадяни, які будуть проводити дослідження, перебуватимуть за межами виборчих дільниць. Фактично це загальноприйнятий в світі формат екзит-полу. Опитування в цьому форматі проводитимуть 25 жовтня також і на замовлення інших політичних сил».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В особливий статус Донбасу хочуть ввести «формулу Штайнмаєра»

Також «слуги» наголошують, що це не буде агітацією.

«Під час дослідження не буде використано партійної символіки, не буде жодного заклику голосувати за «Слугу народу» або ж за окремих кандидатів на виборах. Члени партії, кандидати в депутати місцевих рад від партії та їхні представники не будуть задіяні для проведення опитування і спілкування безпосередньо із громадянами в день проведення виборів».

Проведення такого опитування є одним із пунктів передвиборчої програми партії щодо розвитку прямої демократії та народовладдя в Україні, підкреслюють у «СН».

«У такий спосіб ми хотіли б започаткувати традицію, відпрацювати механізм, за яким влада матиме можливість чути думку народу постійно і регулярно. А народ, у свою чергу, отримає можливість донести до влади свою думку».

«СН» додає, що всі витрати, пов’язані з опитуванням, буде відображено в звіті партії, який подається в НАЗК.

«Підкреслимо, що мова не йде про гроші платників податків, оскільки у 2020 році партія «Слуга народу» відмовилася від державного фінансування та передала ці кошти на боротьбу з Covid-19″.

Кнопка «Наверх»