УКРАЇНА

«Слуга» висуває в депутати «миротворця», який підтримує російських окупантів

У Миколаєві на місцеві вибори партія «Слуга народу» висуває кандидатуру Єгора Клецова. Він внесений в базу «Миротворця» і раніше брав участь в ефірах пропагандистського ТВ «Новоросія».

Джерело: Gazeta.UA

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дубінський на замовлення соратників Януковича писав фейки про Майдан

«Прекрасна історія, яка демонструє ступінь максимальної нерозбірливості слуг. Історія, я б сказав, після зізнань у широкомасштабного продажу місць від партії Зеленського навіть у чомусь банальна.

По Миколаєву від слуг йде шанувальник сепаратистів Єгор Клецов, завсідник каналу «Новоросія ТВ» і сайту «Миротворець». До слова, з ним все погано ще й тому, що він називає війну з РФ «внутрішнім конфліктом». Стільки таких Клецових-негідників нам ще підсунув Зеленський?» , — написав він.

Єгор Клецов в січні 2015 брав участь у проведенні мітингів, спрямованих на зрив мобілізації в ЗС України. Він планував виникнення бійок з політичними противниками в ході акцій, зазначають в «Миротворці».

«Вимагав від МВС і особисто від Арсена Авакова закриття сайту «Миротворець», звинувачував посадових осіб МВС в пособництві вбивствам. Має друзів серед бойовиків НВФ ДНР, брав участь в телемостах з керівництвом міністерств ДНР, де пропагував ідеї «миру за всяку ціну».

Також купував і доставляв медикаменти для військових госпіталів бойовиків «ДНР» та виконував завдання від російських політтехнологів.

Кнопка «Наверх»