УКРАЇНА

«Слуга народу» зібрала понад 180 підписів за виключення Дубінського з фракції

Фракція «Слуга народу» зібрала понад 180 підписів за виключення нардепа Олександра Дубінського. Його буде виключено з фракції, якщо це рішення підтримають 70% депутатів.

Джерело:  Цензор.НЕТ

«Як повідомляють інсайдери, за виключення Олександра Дубінського із фракції «Слуга народу» зібрано понад 180 підписів. Остаточні цифри керівництво фракції оголосить офіційно», — зазначив Лещенко.

Раніше ЗМІ писали про те, що 100 із 175 «слуг народу» підтримали виключення Дубінського із фракції. Дубінського виключать із фракції, якщо це підтримають 70% депутатів.

«…Буде зрозуміло, чи достатньо голосів для виключення Дубінського з фракції. Потрібно 172 голоси — це 70% від загальної кількості депутатів», — раніше заявляла «слуга народу» Євгенія Кравчук.

Нагадаємо, 11 січня Міністерство фінансів США запровадило санкції проти 7 громадян і 4 організацій з України, які, за його інформацією, пов’язані з народним депутатом Андрієм Деркачем. Серед інших у списку тих, хто потрапив під санкції, — депутат СН Олександр Дубінський.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак пообіцяв зробити все, щоб «притягнути відповідальних за втручання у вибори в США».

19 січня стало відомо, що Офіс Генпрокурора почав проти Дубінського два кримінальні провадження — за підозрою в ухилянні від сплати податків і в легалізації майна, отриманого злочинним шляхом.

Кнопка «Наверх»