УКРАЇНА

«Слуга народу» привітала виборців «партійною Богородицею»

Партія «Слуга народу» привітала в мережі своїх виборців із Різдвом Пресвятої Богородиці. Втім до вітальних слів долучили зображення ікони Богоматері з логотипом політичної сили.

Джерело: OBOZREVATEL

Відповідні листівки були опубліковані на офіційній сторінці партії у Facebook та на сторінках її регіональних осередків (наприклад, в Ірашаві на Закарпатті).

«Партійна» ікона одразу викликала бурхливе обговорення на різноманітних Telegram-каналах, й дописувачі не оцінили релігійний креатив «Слуги народу».

«Партійна Богородиця. «Слуги народу» привітали усіх зі святом Пресвятої Богородиці, домалювавши на іконі назву власної партії», – написали у спільноті «PRпортал».

«Певно, прийшов час, коли «слуги» почали редагувати ікони своїми символами. Безумство перейшло на новий рівень», – зазначив політтехнолог Тарас Березовець.

«Вони там зовсім ідіоти чи як? Богородиця на плашці «Слуга народу»?!!» – обурилася журналістка Соня Кошкіна.

Після розголосу згадані публікації партія видалила і розмістила нові, де на іконі вже не було логотипу «Слуги народу». Втім кольорове оформлення листівки все ж відповідало стилістиці бренду політсили – у зелених тонах.

Кнопка «Наверх»