УКРАЇНА

«Слуга», яка просила міністра працевлаштувати знайому, хоче бути суддею КСУ

Народна депутатка від «Слуга народу», заступниця голови Комітету з питань правової політики Ольга Совгиря хоче брати участь у конкурсі на вакантну посаду судді Конституційного суду за квотою Верховної Ради.

Джерело: Gazeta.UA

«Бажання взяти участь у конкурсі у мене є. Я буду подавати свою кандидатуру. Думаю, що зроблю це найближчим часом», — цитує депутатку «Радіо Свобода»

Раніше про намір висунути Ольгу Совгирю посаду судді КСУ за квотою Верховної Ради заявляли перший заступник голови фракції Олексанр Корнієнко та представник президента у Конституційному суді, «слуга народу» Федір Веніславський.

У червні журналісти опублікували переписку депутатки. У ній вона писала міністрю юстиції Денису Малюсці: «Шкурный вопрос. Журналистка, пиарщица, готова пахать, хорошая. Можем ее куда-то взять?». І відправила міністру резюме.

40-річна Ольга Совгиря йшла 122-ю у списку «Слуга народу». Доктор юридичних наук, професор. На момент обрання — викладачка кафедри конституційного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Кнопка «Наверх»