УКРАЇНА

«Слуга» Гетманцев назвав «фашистами» тих, хто захищає українську мову

Народний депутат від «Слуга народу», голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев назвав «фашистами» тих, хто протестує проти скандального мовного законопроєкту його колеги Максима Бужанського.

Джерело: Gazeta.UA

Відео зі словами «слуги» опублікував громадський діяч Сергій Стерненко.

«Оце люди, які 5 років знущалися над нашою країною, намагаються повернути порядок денний, який був 5 років. Але це не вдастся вже зробити. Ми всі розуміємо, що проєкт Бужанського, це проєкт про не дискримінацію, а не проєкт про мову. Жодним чином не ущімлюється українська мова. Навпаки людям різних мов надаються рівні можливості. Тому я абсолютно підтримую цей законопроєкт. Він точно не вартий мітингів, знову цієї ворожнечі. Знову поділу людей на сорти. Оцього фашизму, який був присутній протягом останніх років», — заявив Гетманцев.

Я даю тобі підказку. Дивись, береш Бужанського, ще можеш Дубінського взяти. або когось із ОПЗЖ, купуєте квитки на Москву, сідаєш і їдеш з України і більше ніколи не повертаєшся», — звернувся Стерненко до «слуги». Він назвав нардепа «ідіотом» і «ворогом».

Водночас журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва написала у Facebook:

«Відкриваю ким працював Гетьманцев раніше. Помічник Володимира Сівковича — прямої агентури РФ, яка наплодила цілу павутинку агентів замаскованих та прямих. Нині відхаркуєм тих шаріів і всяку клопівню. А останні 20 років державною у різних формах керували ті, хто пив, цілувався і жив за грошенята вусатого втікача.

Все ясно з Гетьманцевим. Така ж тварина як і Олег Волошин із ОПЗЖ, який волає, що ніякого суверенітету в України нема».

Кнопка «Наверх»