УКРАЇНА

Шуфрич підтримав Офіс Президента з приводу спецоперації щодо «вагнерівців»

Ніякої Тимчасової слідчої комісії у справі «вагнерівців» у Верховній Раді створено не буде, тому ніякої спецоперації українських спецслужб із затримання російських найманців не було.

Джерело: Цензор.НЕТ

Він фактично підтримав позицію, яку раніше висловлювали в Офісі Президента щодо резонансної інформації про зрив цієї спецоперації після доповіді в кабінеті президента, оприлюдненої у ЗМІ.

Вчора документи, які доводять факт проведення спецоперації, яка мала на меті затримання групи найманців російської ПВК Вагнер, оприлюднив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар‘єв. Попри це, монобільшість та керівництво Верховної Ради ігнорує вимоги народних депутатів з кількох фракцій створити таку комісію.

«Цієї Слідчої комісії у Верховній Раді України не буде, тому що не було доповіді, не було спецоперації, це абсурд. З точки зору парламентського контролю ми можемо перевіряти тільки ту інформацію, яка нам виглядає достовірною», – наголосив Нестор Шуфрич.

Представник ОПЗЖ також зазначив, що його взагалі не цікавлять «вагнерівці».

«Мені, чесно кажучи, до цих вагнерівців байдуже, я не повірив», – наголосив Шуфрич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Політ» Верещук із зеленою парасолькою над Києвом.

Як відомо, створення парламентської ТСК вимагають родичі українських воїнів, які загинули на Донбасі в 2014 році в результаті терористичних актів. Родичі загиблих відзначають, що серед російських найманців, яких планували затримати під час спецоперації, могли бути причетні до збитого українською військових літаків Іл-76 в Луганську, військових літаків Су-25 і вертольоти Мі-8 під Слов’янськом, а також до збитих російських «буком «малайзійського Боїнга MH17, в результаті чого було вбито 298 іноземців.

Кнопка «Наверх»