УКРАЇНА

Шмигаль: Деокупація Криму це елемент державної таємниці

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відмовився назвати конкретні пункти стратегії деокупації Криму, яку готує влада, пославшись на «державну таємницю».

Джерело: Цензор.НЕТ

«Конкретні речі в цій стратегії? Я знову скажу, що озвучувати сьогодні не можна. Це певний елемент державної таємниці. Але перше: Крим — це українська земля. Вона має повернутися. Є державна стратегія, розуміння, що крок за кроком ми маємо робити, теж є. І як діяти за допомогою, зокрема, й наших міжнародних партнерів, ми також розуміємо і знаємо.

Чи можна це зробити швидко? Тут є питання. Дуже хочеться. Скільки часу на це потрібно, якими будуть процедури, це може бути тривалий процес, об’єктивно», — сказав прем’єр-міністр України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чубаров Шмигалю: гуманітарна катастрофа в Криму від російської окупації, а не через відсутність дніпровської води

Нагадуємо, раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що в його відомстві вже завершили роботу над своєю частиною стратегії деокупації Криму, провели консультації з Міністерством реінтеграції та тимчасово окупованих територій України. Зараз готується спільний документ із зазначеної стратегії для подальшої передачі до Ради національної безпеки й оборони України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна готова забезпечувати людей в окупованому Криму водою в разі гуманітарної катастрофи, — Шмигаль

Кнопка «Наверх»